Junior PPC manager

NEW LAND MEDIA KFT.

Budapest XII. kerület

PPC csapatunkba keressük az új szuperhőst, legyél Te az új Junior PPC manager kollégánk!

Rólunk:

A New Land Media Kft. a legnagyobb hazai marketingkommunikációs cégcsoport, a Lounge Group médiatervezésre, médiavásárlásra specializálódott tagja. Önálló divízióként a rendezvényszervező, közösségimédia-, kreatív- és PR-üzletágakkal együttműködve teljeskörűen szolgálja ki ügyfelei integrált kommunikációs kampányait. A vállalatnál tapasztalt digitális szakértők segítik az ügyfelek kampányait, a célcsoportok hatékony elérését, a legmegfelelőbb hirdetési módok kialakítását.
A magasan képzett digitális csapat az elmúlt években több mint száz hazai és nemzetközi vállalat sikeres kampányait támogatta. A Lounge Group kiemelt Google-partner, dedikált Googlerekkel, a Facebook és a LinkedIn munkatársaival is együtt dolgozik. A csoport a legnagyobb európai Facebook-hirdetők közé tartozik, emellett regionális szinten egyedi LinkedIn-partnerséggel rendelkezik.

Feladatok:

  • Médiakampányok előkészítése
  • Facebook és Google Ads/AdWords stratégiák tervezése
  • PPC kampányok tervezése, kivitelezése és felügyelete (Facebook, Instagram, Google, LinkedIn, Waze, stb. ) )
  • Teljesítménymérés (Google Analytics, Supermetrics, stb.)
  • Kampány teljesítmény értékelések (szakmai beszámolók) készítése, külső-belső riportolás

Elvárások:

  • min. 1 éves Facebook és Google hirdetési tapasztalat
  • magabiztos kampány menedzseri képességek
  • jó kommunikációs képesség (más szakterületekkel és ügyfelekkel kell napi szinten együttműködni)
  • átlátás művészete (több párhuzamos kampány precíz kezelése)
  • folyamatos tanulási és fejlődési vágy

Előnyök:

  • megszerzett Google minősítések
  • SEO alapismeretek
  • grafikai ismeretek
  • social media hálózatok szakmai ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Azonnali kezdés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.