A BENU Magyarország Zrt. Magyarország egyik piacvezető, folyamatosan fejlődő gyógyszer-kiskereskedelmi cége.
Munkavállalóink a márka elkötelezett képviselői. Célunk, hogy betegeink, vásárlóink legnagyobb elégedettségét szolgálva, dolgozóink motiváltak legyenek és a legmagasabb szakmai szintet képviseljék.

Bővülő központi csapatunkba keressük leendő munkatársunkat az alábbi pozícióba:

Junior polctervező menedzser

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Polcképtervezés polctervező szoftver segítségével
  • Polcképtervezéshez kapcsolódó egyéb feladatok ellátása
  • Merchandiser csapat támogatása
  • Adatbázisok naprakészen tartása
  • Elemzések, kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás a gyógyszertárakkal és a társosztályokkal

Elvárásaink az ideális jelölttel szemben:

  • Felsőfokú végzettség
  • Termékkihelyezés terén és polcképtervezésben szerzett ismeret, gyakorlat
  • Polcképtervező szoftver (Nielsen Spaceman Professional) ismerete
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete (PowerPoint, Word, Excel)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • MS Power BI ismerete előnyt jelent

Amiért érdemes jelentkezned:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközi vállalatcsoport vagyunk, ahol biztonságban érezheted magad
  • Hosszú távú, határozatlan idejű álláslehetőséget kínálunk
  • Attraktív bércsomagot kínálunk (alapbér, éves prémium)
  • Értékteremtő, szakmai fejlődést kínáló feladatokat és tanulási lehetőséget biztosítunk
  • Dinamikus, fiatalos csapatban dolgozhatsz
  • Professzionális, modern munkakörnyezetben dolgozunk

A jelentkezés során előnyt jelent:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kirakatrendező

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest