Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező Partnerünk részére keresünk motivált munkatársat Junior PLC mérnök pozícióba.

Junior PLC mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Termelő berendezések vezérlésének és szabályozásának üzemeltetése, fejlesztése
  • Tervezési és ajánlatkérési feladatok elvégzése
  • Fejlesztési projektek vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • TIA Portál termékcsalád ismerete
  • Siemens Step7-ben történő programozási tapasztalat
  • Hajtástechnikai, elektronikai, pneumatikai és elektrotechnikai ismeretek
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Modern, multinacionális munkakörnyezet
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Karrierépítési lehetőség
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: Trenkwalder Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior PLC mérnök
  • Rövid pozíció név: Plc mérnök
  • Hirdető cég: Trenkwalder Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Feladatok: Termelő berendezések vezérlésének és szabályozásának üzemeltetése, fejlesztése Tervezési és ajánlatkérési feladatok elvégzése Fejlesztési projektek vezetése
  • Elvárások: Villamosmérnök végzettség TIA Portál termékcsalád ismerete Siemens Step7-ben történő programozási tapasztalat Hajtástechnikai, elektronikai, pneumatikai és elektrotechnikai ismeretek Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017.01.11