WHC Diák Iskolaszövetkezet
Partnervállalatunk székesfehérvári csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: Junior planner. Amennyiben kiemelkedő problémamegoldó képességekkel rendelkezel, önálló munkavégzésre alkalmas vagy, jelentkezz! Az sem probléma, ha tanulmányaidat nemsokára befejezed, kezdd el MOST a karrierépítést!

Junior planner - Diákmunka (TX-4931)

Feladatok:

  • A termékvonalra érkező rendelések feldolgozása, visszaigazolása
  • Gyártási folyamat időben történő elindítása úgy, hogy a rendelések határidőre ki legyenek szállítva ugyanakkor a termelési kapacitások optimálisan legyenek kihasználva
  • A gyártás támogató rendszerek, software-ek helyes és pontos használata
  • Kapcsolattartás a vállalat vevőivel, alvállalkozókkal, gyártástervező kollégákkal és más területek vezetőivel
  • Kapacitásproblémák esetén javaslattétel az alternatívákra (alternatív gép, alvállalkozó bevonása, túlóra, stb.)
  • Gyártott alkatrészek megfelelő készletszintjének tartása, lassan mozgó és elfekvő anyagkészletek túlgyártásból, tervezésből eredő keletkezésének megelőzése

  • jó kommunikációs és együttműködési készség
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • folyamatban lévő felsőoktatási tanulmány

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • családias hangulat
  • br. 1.300 Ft/óra

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.

Egyéb információ:

GYAKORNOKI DIÁKMUNKA