Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A New Wave Media Group

JUNIOR PHP FEJLESZTŐ

kollégát keres.

    Szereted a kihívásokat, az izgalmas projekteket? Szívesen tanulnál senior fejlesztőktől? A PHP programozás nem csak a szakmád, de a hobbid is? Akkor biztosan téged keresünk!

Mit várunk Tőled?

  • PHP 5.6+ (objektum-orientált szemléletmódú) alap szintű ismeretét
  • Kezdő SQL illetve NO-SQL ismereteket
  • Felsőfokú IT végzettséget, szívesen várunk pályakezdőket, de az sem baj, ha folyamatban vannak a tanulmányaid
  • Kommunikálj jól, értesd meg magad könnyen
  • Tudj heti minimum 3 - ha már befejezted a tanulmányaidat, akkor természetesen 5 – napot dolgozni

Mindezek mellett örülünk, ha az alábbiak is igazak Rád:

  • Hallottál már az agilis módszertanról, és szívesen kipróbálnád gyakorlatban is
  • Érdekel, hogy megismert projekt-támogató online eszközöket, amiket nap mint nap használunk
  • Van már tapasztalatod, milyen egy fejlesztői csapat tagjaként dolgozni, az még jobb, ha tesztelési folyamatokban is részt vettél már
  • Önálló és rugalmas vagy, mersz kezdeményezni
  • Vannak élő webes referenciáid, amiket szívesen megmutatsz nekünk

Cserébe ezt adjuk:

  • Versenyképes fizetést,
  • Változatos, sokrétű feladatokat,
  • Olyan légkört, amiben a megoldásra törekszünk,
  • Lehetőséget, hogy senior fejlesztőinktől tanulj, és releváns gyakorlati tapasztalatokat szerezz

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a a Jelentkezem gombra kattintva várjuk. Az önéletrajz megnevezése tartalmazza a jelölt teljes nevét és a pozíció megnevezését is!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior php fejlesztő
  • Rövid pozíció név: Php fejlesztő
  • Hirdető cég: New Wave Media Group Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Elvárások: PHP 5.6+ (objektum-orientált szemléletmódú) alap szintű ismeretét Kezdő SQL illetve NO-SQL ismereteket Felsőfokú IT végzettséget, szívesen várunk pályakezdőket, de az sem baj, ha folyamatban vannak a tanulmányaid Kommunikálj jól, értesd meg magad könnyen Tudj heti minimum 3 - ha már befejezted a tanulmányaidat, akkor természetesen 5 – napot dolgozni
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2018-01-19
Állás, munka még: New Wave Media Group Zrt.>