Ügyfelünk Magyarország egyik vezető irodája az üzleti utaztatás területén. Évente közel 30.000 kiállított repülőjegy, közel 10.000 szállásfoglalás kapcsolódik hozzájuk.
Nagy látogatottságú weboldaluk fejlesztéséhez keresünk

Junior PHP fejlesztő

kollégát.

Feladatok

  • az éjszaka futatott adatgyűjtő feladatok reggeli ellenőrzése
  • adatbázis figyelés, kiemelt figyelemmel a méretre – backup készítése szükség esetén
  • az üzemeltetésről érkező figyelmeztetések (túlzott terhelés, adatbázis probléma, rendszerlassulás), figyelése ilyen jellegű hibák azonnali megoldása
  • a fejlesztési tervben meghatározott eszközök megkeresése
  • az elkészült feladat tesztelése worst case szempontokat figyelembe véve
  • a fejlesztési vezető felé a kész modul átadása tesztelésre
  • értékesítő kollégák támogatása problémás esetekben (logok értelmezése, lehetséges hibák feltárása)

Elvárások

  • legalább 1-2 éves webfejlesztői tapasztalat
  • PHP, Javascript, MySQL technológiákban való jártasság
  • társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálnak

  • fiatalos csapat
  • előrelépési lehetőség, egyéni karrierút
  • versenyképes fizetés
  • home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest