Folyamatos terjeszkedéssel kívánjuk pozíciónkat erősíteni a piacon. Ehhez elkötelezett munkatársakra és vezetőkre van szükségünk, akik felelősségteljes cselekedeteikkel képesek eredményeket elérni.

Csapatunk erősítéséhez olyan munkatársakat keresünk:

  • akik elkötelezettek és ambiciózusak
  • akik szenvedélyesek munkájukban
  • akik készek a folyamatos tanulásra
  • akik készek a döntéshozatalra
  • akiket a legapróbb részletek is érdekelnek
  • akik szeretnek dolgozni és motiválni másokat
  • akik az egyszerű és hatékony megoldásokat keresik
  • akik kíváncsiak és szívesen tanulnak
  • akik mernek kérdezni
  • akik képesek rendszerekben gondolkodni
  • akik az eredményeket tartják szem előtt

Érdekes és kihívást jelentő karrierre vágyik egy nemzetközi faipari nagyvállalatnál? Szeretné megosztani velünk a tapasztalatait, hogy közösen még többet érjünk el? Szeretne folyamatosan fejlődni? A mohácsi székhelyű Kronospan-MOFA nagy létszámú számviteli központot működtet, melyben a külföldi társvállalataink számviteli feladatait látja el. Az egyre bővülő tevékenységi körhöz új munkatársakat keresünk, az alábbi feladatkör ellátására:

Junior pénzügyi munkatárs (Német nyelvtudással)

Munkavégzés helye: 7700 Mohács, Budapesti út 72.

Főbb feladatok, munkák:

  • Pontos számlakezelés és –könyvelés
  • Kapcsolattartás a szállítókkal és a vevőkkel
  • Havi és éves zárási feladatok előkészítésében való részvétel
  • Statisztikák, jelentések készítése a holding és a management számára
  • Banki utalások indítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pénzügy-számviteli felsőfokú végzettség (mérlegképes könyvelők és pénzügyi számviteli ügyintézők jelentkezését is várjuk)
  • Min. középfokú német nyelvtudás elvárt,
  • Angol nyelvtudás előny
  • MS-Office alkalmazások ismerete
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatszerzési lehetőség egy multinacionális cégcsoport folyamatosan bővülő pénzügy-számviteli osztályának munkájában
  • A német / angol nyelv napi szintű használata
  • Nettó 15.000 Ft Erzsébet-utalvány / hó, 15 Ft / km útiköltség-térítés

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a "jelentkezem" gombra kattintva.

Laura Gazdóf – HR vezető
T +36 94/ 516 611