A Femcafe.hu.

Junior online kampánymenedzser

munkakörbe keres munkatársat!

Főbb feladatok, munkák:

  • A hirdetői kampányainak kezelése
  • Riportok készítése a teljesítményről
  • Kampányok optimalizálása
  • Adminisztráció
  • Partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Hirdetői anyagok írása és/vagy szerkesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Microsoft Office programok ismerete és napi használata (Excel, Word, Power Point)
  • Precizitás
  • Kreativitás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmas, terhelhető
  • Kiváló íráskészség és helyesírás
  • Gyors reakció
  • Jó koordinációs készség és időmenedzsment
  • Ügyfélközpontú gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 1-2 év releváns munkatapasztalat előny (kampánymenedzser, marketing vagy PR területen)

Amit kínálunk:

  • Az online világ megismerése Magyarország egyik legnagyobb női tematikájú weboldalán keresztül
  • Betekintési lehetőség a szerkesztőségi munkába
  • Érdekes és kiemelt ügyfelek (amit nem tanulhattál meg az egyetemen, de mi megtanítjuk neked)
  • Folyamatos kihívás, fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat, sok nevetés
  • Családias hangulat
  • Közös programok

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük a pályázókat, hogy fényképes önéletrajzaikat a fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva küldjék el.