A Tarsago Media Group 2013-ban alakult, és öt országban van piacvezető szerepben a távértékesítés terén. Tavaly bővítettük a digitális szolgáltatásaink tárházát, amely területre most keressük az új

junior online értékesítő

munkatársunkat.

Feladatok:

  • telefonos kapcsolatfelvétel potenciális ügyfelekkel
  • ügyfélkeresés
  • telefonon vagy e-mailen keresztüli értékesítés
  • találkozók egyeztetése saját illetve az értékesítési vezető részére
  • adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • min. 1-3 év szakmai tapasztalat telesales vagy értékesítési munkakörben
  • felsőfokú végzettség
  • magas szintű számítógép-ismeret (kimondottan MS Office – Word, Excel, Powerpoint, Outlook)
  • kiváló kommunikációs készség
  • társalgási szintű angol nyelvtudás (az értékesítés magyar nyelven történik)
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • médiaértékesítési tapasztalat (online előny)
  • marketing végzettség

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag (alapbér + teljesítményalapú ösztönző)
  • szakmai fejlődési lehetőség, kihívásokkal teli feladatkör
  • igényes munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Online értékesítés
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Jelentkezésre a fizetési igény megjelölésével a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!