Junior .Net fejlesztő

Feladatok:

  • A meglévő CRM-es rendszer továbbfejlesztése
  • .NET-es alkalmazások karbantartása és fejlesztése
  • Folyamatos interakció a CRM projekt szereplőivel (felhasználók, rendszerszervezők)
  • Feladatkezelés és státuszadás agilis módszertani együttműködés alapján

Elvárások:

  • Informatikai felsőfokú végzettség
  • 1-3 év tapasztalat .NET, ASP.NET, C#; Javascript nyelveken
  • SQL nyelv és adatbázis ismeretek
  • Design Patternek ismerete
  • Csapatban való munkavégzés
  • Angol nyelvtudás
  • Nagyvállalati ügyfélkiszolgáló rendszerekkel szerzett tapasztalat
  • Microsoft technológiák ismerete
  • Adatbázis-lekérdezési alapismeretek (MSQL)
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Gyors tanulási képesség, önálló munkavégzés
  • Nyitottság új feladatokra
  • Rendszerszemlélet, problémamegoldó képesség
  • Határozott fellépés

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzettszakmai tapasztalat
  • MS Dynamics CRM tapasztalat
  • Analitikus gondolkodásmód
  • WCF ismeretek
  • MS Powershell ismeretek
  • Agilis módszertan tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Lehetőség új technológiák megismerésére
  • Kihívásokkal teli és felelősségteljes munka
  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségek
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat
  • Karrierlehetőség Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő pénzintézeténél

Állás, munka területei:

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.