Colonel Harland Sanders első éttermének megnyitásakor csak a különleges csirke receptje és a sikerbe vetett hite volt: „Teljes odaadással, és legjobb tudásod szerint tedd, amibe belevágtál.”  Büszkék vagyunk a munkatársainkra, akik nap mint nap kiváló munkát végeznek az éttermeinkben, és óriási egyéni és vállalati hőstetteket visznek véghez! Ez teszi igazán sikeressé a KFC-t! Már csak Te hiányzol a titkos receptünkhöz.

Jelentkezz hozzánk, dolgozz Te is Junior Műszakvezetőként  Békéscsabán lévő KFC éttermünkben!

Junior Műszakvezető

Mit nyújtunk Neked a KFC-nél?

  • bejelentett, hosszú távú munkát
  • rugalmas munkaidőt
  • valódi karrier lehetőségeket
  • professzionális tréningeket
  • kedvezményes étkezést, cafeteria
  • teljesítményalapú bónuszrendszert
  • 25%-os kedvezményt a KFC, Pizza Hut éttermekben és Starbucks kávézókban is
  • kiváló hangulatot, barátságos és dinamikus munkakörnyezetet

Milyen feladatok várnak Rád?

  • műszakban dolgozó csapat koordinálása és támogatása, barátságos és megtartó munkakörnyezet megteremtése
  • konyhai feladatok (ételek előkészítése, elkészítése, részfeladatok elvégzése)
  • pénztárgép kezelése
  • KFC vendégélmény és a minőségi kiszolgálás biztosítása
  • KFC mindig friss és minőségi termékeinek garantálása

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • fontos számodra a rugalmas munkaidő
  • anyagi függetlenségre vágysz
  • szereted az új kihívásokat
  • szeretsz csapatban dolgozni

Nálunk menedzserként hozhatsz saját döntéseket, megvalósíthatsz bármilyen ötletet, és professzionális tréningek segítségével fejlődhetsz! Egy olyan biztonságos munkahelyen, ahol a pörgés mellett jól is érezheted magad a csapatban, és valódi karrierlehetőségek várnak Rád.

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Vendéglátás, Idegenforgalom vezető
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzlet-, Boltvezető

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Békéscsaba

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.