A RAW Development Kft. bővülő csapatába keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Junior műszaki projektmenedzser (Építész, építőmérnök végzettség)

    A RAW Development ingatlan-projektek menedzsmentjével foglalkozó és mérnöki szolgáltatásokat nyújtó, dinamikusan fejlődő szervezet.

     Az ideális jelölt egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkező, építész / építőmérnök, aki rendelkezik már projektvezetési tapasztalattal és ambiciózus csapatjátékos!

Feladatok:

  • Tervezők munkájának koordinálása;
  • Tervek ellenőrzése;
  • Építési engedélyezési eljárásban való közreműködés;
  • Egyeztetés hatóságokkal;
  • Kivitelezői munka nyomon követése, koordinálása
  • Projektkövetés, beszámolók, riportok készítése
  • Vevőkoordináció bonyolítása;
  • Műszaki átadás-átvételben való részvétel;
  • Használatbavételi engedélyezésben való részvétel;
  • Alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, műszaki ellenőrzése, kiértékelése
  • Műszaki egyeztetések, utókalkuláció

Szükséges, legfontosabb képességek

  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség
  • stabil szakmai tapasztalat, érett gondolkodásmód
  • önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség
  • strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • stabil IT készségek, MS Office programok, Ms projekt magabiztos használata, CAD programok használata előny, de nem követelmény

Szükséges végzettség

  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat.
  • B- kategóriás jogosítvány
  • építő- vagy építészmérnök diploma
  • precíz, pontos önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség
  • jó számítógépes felhasználói ismeretek, MS Office, MS project

Amit kínálunk

  • energikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégák
  • szakmai fejlődést, inspiráló környezetet
  • egyedülálló szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel
  • versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezését magyar nyelvű fényképes önéletrajz elküldésével várjuk a Jelentkezem gombra kattintva