A NIPPON EXPRESS NEC Logistics japán hátterű, multinacionális logisztikai szolgáltató. Magyarországi fióktelepe az alábbi pozícióba keres munkatársat

Junior multitask koordinátor

Feladatok:

    Export és import koordináció
    Kapcsolattartás alvállalkozókkal
    A szállítmány útjának folyamatos nyomon követése, ügyfél tájékoztatása
    Kapcsolódó adminisztrációs teendők felügyelete, riportok készítése
    Folyamatfejlesztés
    Panaszkezelés és probléma-elhárítás

Elvárások:

    Releváns felsőfokú végzettség
    Magabiztos angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt
    Magas szintű MS Office gyakorlati ismeretek
    Komplex látásmód, rendszerezőkészség, csapatjátékos szemlélet
    Jó kommunikációs készség, felelősségteljes munkavégzés
    Határozottság, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • 1-2 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

    Magas színvonalú, nemzetközi munkakörnyezet
    Piacképes szaktudás
    Összetett, felelősségteljes munkakör
    Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Szállítmányozó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1239 Európa utca 6.

Kérjük, hogy angol és magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, motivációs levelét jövedelemigény megjelölésével és napközbeni elérhetőséggel az alábbi "Jelentkezem" gomb megnyomását követően küldje el számunkra.