Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Fejér megyei, autóipar számára elektronikai alkatrészeket gyártó multinacionális partnerünk megbízásából keresünk jelölteket az alábbi munkakörbe:

Junior Minőségügyi Mérnök

    Pályakezdő, frissdiplomás jelöltek számára kiváló karrierlehetőség!

A sikeres pályázó főbb feladatai:

  • A gyártósori termékek minőségi kérdéseinek nyomon követése
  • Ügyféligények kezelése
  • Kapcsolattartás a külső-belső beszállítókkal
  • KPI adatgyűjtés, statisztikai elemzések, kiértékelések készítése
  • Belső és külső auditokon való részvétel
  • APQP folyamtokban aktív részvétel
  • SPC folyamatszabályozásból gyűjtött adatok felhasználása reklamációk esetén

Várjuk jelentkezésedet amennyiben rendelkezel:

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel (minőségügyi mérnök szakirány előnyt jelent)
  • Magabiztos angol nyelvtudással szóban és írásban egyaránt
  • Jó szervező és problémamegoldó képességgel

Előnyt jelent, de nem elvárás:

  • Minőségügyi mérnöki pozícióban szerzett 1-2 év vagy gyakornoki tapasztalat
  • VDA 6.3 autóipari szabvány ismerete
  • TS 16949 szabvány ismerete
  • Német nyelvtudás

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Bejárási támogatás
  • ÖNYP hozzájárulás, sportolási lehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődési, tanulási lehetőség
  • Korszerű munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Egyéb juttatások:

cafeteria

Kérjük, fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior Minőségügyi Mérnök (Referenciaszám: PJ6161)
  • Rövid pozíció név: minőségügyi mérnök
  • Hirdető cég: Pannonjob Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Feladatok: A gyártósori termékek minőségi kérdéseinek nyomon követése Ügyféligények kezelése Kapcsolattartás a külső-belső beszállítókkal KPI adatgyűjtés, statisztikai elemzések, kiértékelések készítése Belső és külső auditokon való részvétel APQP folyamtokban aktív részvétel SPC folyamatszabályozásból gyűjtött adatok felhasználása reklamációk esetén
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettséggel (minőségügyi mérnök szakirány előnyt jelent) Magabiztos angol nyelvtudással szóban és írásban egyaránt Jó szervező és problémamegoldó képességgel
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Egyéb juttatások: cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-21
Állás, munka még: Pannonjob Kft.>