Junior mérnök

Trenkwalder Kft.

Gyöngyös

Pályakezdő mérnökként szívesen kamatoztatnád az eddig tanultakat a gyakorlatban is? Jól beszélsz angolul? Ambíciózus vagy és szeretsz csapatban dolgozni?

Ez a lehetőség Neked szól!

Multinacionális, folyamatosan bővülő partnercégünk gyöngyösi egységébe keresünk mérnök kollégákat, ahol az első naptól felelősségteljes feladatok, betanulást követően pedig saját projektek várnak Rád!

Főbb feladatok, munkák:

  • termelést támogató mérnöki munkavégzés
  • folyamatfejlesztési akciótervek kidolgozása
  • LEAN szemléletmód követése
  • folyamatos kapcsolattartás a külföldi partnerekkel, munkatársakkal
  • dokumentációk, prezentációk készítése
  • különböző fejlesztési projektekben való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • befejezett vagy folyamatban lévő mérnök tanulmányok
  • kommunikációképes aktív ANGOL nyelvtudás szóban és írásban is egyaránt
  • maximum 5 éves szakmai tapasztalat
  • magabiztos, határozott fellépés, agilitás, csapatszellem, vezetői affinitás

Amit kínálunk:

  • cafetéria
  • családi rendezvények
  • egészségmegőrző programok
  • bejárás támogatása
  • lakhatási támogatás
  • külföldi kiküldetések, tréningek
  • folyamatos szakmai kihívások
  • pezsgő, multinacionális munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Gyöngyös