Az E.ON különleges tapasztalatszerzési lehetőséget kínál tehetséges, céltudatos és elkötelezett frissdiplomás mérnökök számára. A program 24 hónapos, melyet a leendő munkatársunk egy telephelyen tölt el, egy gyakorlott és tapasztalt csoportvezető irányításával. A program 12. hónapjától azonban már jelentkezhetsz az E.ON munkatársai számára kiírt bármely belső álláslehetőségeire és a sikeres pályázóknak kiszámítható biztonságos munkahelyet kínálunk. Junior mérnökeink a Dunántúl déli területén (Nagykanizsa, Pécs) 24 hónapon keresztül aktívan részt vesznek az E.ON gázhálózataihoz kapcsolódó tervezési, fejlesztési, üzemeltetési munkálatokban és megismerkednek a gázhálózatot érintő technológiákkal.

Junior mérnök (Pécs, Nagykanizsa)

Lehetőséged lesz

  • Hálózati technológiák, munkavégzési és munkavédelmi szabályok megismerésére
  • Az üzemeltetési feladatok szakmai támogatására
  • Megismerni a hálózat fejlesztési, hidraulikai méretezési feladatokat
  • Fejleszteni és működtetni a gázhálózat IoT alapú távfelügyeleti, távmérési eszközeit
  • A robbanásbiztos villamos berendezések, acél vezetéki katódvédelem üzemeltetési támogatására
  • Elsajátítani a kiviteli tervezés és a hozzá kapcsolódó jogszabályi, szabványi, műszaki előírásokat és utasításokat
  • A térinformatikai rendszerek, gépi látás alkalmazásának megismerésére
  • Innovatív fejlesztési lehetőségek felkutatására, alkalmazási lehetőségének kidolgozására
  • Részt venni projekt feladatokban

Téged keresünk, amennyiben

  • Msc/Bsc földgázellátási szakmérnök, gépész-, villamos-, épületgépész-mérnök, vagy mérnökinformatikus végzettséggel rendelkezel
  • Pályakezdő vagy, vagy maximum 1-2 év gyakorlatod van
  • A munkában az önállóságra, felelősségvállalásra törekszel
  • Keresed a fejlődési lehetőségeket
  • Innovatív és nyitott vagy az újdonságokra

Előnyt jelent, ha:

  • Középszintű angol nyelvtudással rendelkezel
  • Ismered az AutoCAD programot
  • „B” kategóriás jogosítványod van

Miért válassz minket?

  • Innovatív, jövőorientált munkakörnyezetet biztosítunk
  • Lehetőséged lesz tapasztalatszerzési és személyre szabható szakmai fejlődésre
  • Szakértő és összetartó közösségben dolgozhatsz
  • Havi 15 %-os fix bérjuttatást biztosítunk az alapbéren felül
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható versenyképes cafeteria keretet biztosítunk
  • Felelős munkáltatóként fontos számunkra a munkavállalóink egészségének megőrzése, ezért munkatársaink számára kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • A szervezet sokszínűsége és nagysága miatt számos lehetőséged lesz fejlődésre, tanulásra, illetve széleskörű kapcsolati háló kialakítására
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használatot biztosítunk, a családtagokat pedig bevonhatod a családi flottába

Rólunk:

    Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelei részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein. Magyarországon mintegy ötezer munkatársunk munkájával csaknem 3 millió ügyfelünket látjuk el energiával.

    A kiválasztási eljárás során az E.ON egyenlő esélyeket biztosít minden jelentkező számára nemzetiségre, korra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre való tekintet nélkül. A mi feladatunk az egyenlő esélyű részvétel technikai feltételeinek biztosítása. Kérjük, erre vonatkozó igényedet jelezd a pályázatodban.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Pécs, Nagykanizsa