Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A DENSO Corporation 1949-ben a Toyota-csoportból kiválva alakult meg Japánban.
A cégcsoport több mint 5000 főt foglalkoztató magyarországi vállalata autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozik. Termékei között találhatóak különböző rendszervezérlő egységek, illetve a közös nyomócsöves rendszer elemei.

A DENSO Gyártó Magyarország Kft. székesfehérvári csapatába keres

JUNIOR MÉRNÖK

munkatársat

FOLYAMATMÉRNÖKSÉGI TERÜLETRE

FELADATOK:

  • A termelési folyamatok figyelemmel kísérése, szükség esetén javító intézkedések végrehajtása.
  • A felmerülő technológiai problémák megoldása.
  • Minőségi javító intézkedésekre vonatkozó javaslatok megtétele.
  • Termelési minőségi mutatók (pl. FRR-First Run Ratio; MOR-Machine Operation Ratio) javítása.
  • Gép- és alkatrész tesztelés, adatok kiértékelése, hibaanalizálás
  • Új gépek műszaki átvétele, műszaki paraméterek ellenőrzése
  • Technológiai kutatás, fejlesztés
  • Műszaki dokumentációk kezelése:
    • Process Control Chart, Process FMEA.
    • Beruházásokhoz kapcsolódó megrendelések dokumentációja
    • Gépátvételi dokumentációk kezelése
  • Az új termék gyártási előkészítése
  • Gyártósorok, gépek gyártatása, műszaki átvétele, üzembe helyezése

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség (gépészmérnök)
  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás
  • Excel haladó (grafikonkészítés, adatértékelés); Power Point; AutoCad
  • Precizitás, felelősségtudat, kreativitás

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes bérezés
  • Féléves bónusz
  • Cafeteria rendszer
  • Munkába járás támogatása
  • Szakmai és nyelvi továbbképzés lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior mérnök
  • Rövid pozíció név: Mérnök munkatárs
  • Hirdető cég: Denso Gyártó Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Székesfehérvár
  • Feladatok: A termelési folyamatok figyelemmel kísérése, szükség esetén javító intézkedések végrehajtása. A felmerülő technológiai problémák megoldása. Minőségi javító intézkedésekre vonatkozó javaslatok megtétele. Termelési minőségi mutatók (pl. FRR-First Run Ratio; MOR-Machine Operation Ratio) javítása. Gép- és alkatrész tesztelés, adatok kiértékelése, hibaanalizálás Új gépek műszaki átvétele, műszaki paraméterek ellenőrzése Technológiai kutatás, fejlesztés Műszaki dokumentációk kezelése:Process Control Chart, Process FMEA. Beruházásokhoz kapcsolódó megrendelések dokumentációja Gépátvételi dokumentációk kezelése Az új termék gyártási előkészítése Gyártósorok, gépek gyártatása, műszaki átvétele, üzembe helyezése
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség (gépészmérnök) Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás Excel haladó (grafikonkészítés, adatértékelés); Power Point; AutoCad Precizitás, felelősségtudat, kreativitás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-08
Állás, munka még: Denso Gyártó Magyarország Kft.>