A világ legnagyobb kommunikációs ügynökség hálózatának tagja (WPP) a Team Red Media integrált ügynökségi modelljében új kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

Junior Media Planner

Téged keresünk, amennyiben:

  • 1-3 év releváns tapasztalattal rendelkezel
  • szeretsz és tudsz gyorsan, folyamatosan tanulni
  • precíz munkavégzés jellemez, a monoton feladatoknál is
  • nem okoz gondot a határidők betartása
  • hozzáállásod ügyfélközpontú
  • együttműködőnek, csapatjátékosnak tartod magad

Feladatok:

  • kampányok kidolgozásában való aktív részvétel
  • kapcsolattartás ügyféllel és médiatulajdonosokkal
  • összetett adminisztratív folyamatok kezelése
  • folyamatos, precíz riporting
  • kampánykövetés
  • gyártási folyamatok támogatása adminisztratív oldalról

Amit ajánlunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • nemzetközi, kutyabarát munkakörnyezet
  • laptop és mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Médiatervező, Tanácsadó
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1065 Budapest, Nagymező utca 44.

Ha úgy gondolod, rendelkezel a fent említett szakmai tudással, és kihívást látsz a feladatokban, küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat a Jelentkezem gombra kattintva.