Nemzetközi partnercégünk megbízásából keresünk Junior Marketing Manager pozícióba munkatársat.

Junior Marketing Manager

Feladatok

  • Aktív részvétel a brand és trade marketing tervek, operatív feladatok kidolgozásában és megvalósításában
  • A márka-, és termékismeret fejlesztése, növekedési lehetőségek felkutatása
  • Piac és márkaelemzés
  • Lokális 4P stratégia kidolgozása a teljes piac, csatornák, ügyfelek szintjén
  • Együttműködés a logisztikával és értékesítéssel a vállalati célok sikeres elérése és fejlesztése érdekében: árbevétel, bruttó profit, márkarészesedés, márkaismertség, és márkaelégedettség
  • Felelősség a meghatározott marketing költségvetésért
  • Részvétel az európai marketing értekezleteken
  • Riportálás angol és magyar nyelven

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség – Marketing szakirányon
  • Kiemelkedő kommunikációs és prezentációs képesség mind magyar, mind angol nyelven
  • Legalább 3 éves vállalati oldalon szerzett operatív marketing tapasztalat
  • Termék marketing területen
  • Magas szintű Excel és PowerPoint tudás
  • Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős analitikus képesség
  • Magabiztos, határozott személyiség, "can-do" attitűd.
  • Nagyfokú önállóság, terhelhetőség

Előny:

  • Nemzetközi környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát várjuk.