Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Junior Marketing Manager

Nemzetközi háttérrel rendelkező, egészségügyi kereskedelmi és szolgáltató cégünk budapesti központjába keresünk Marketing Managert teljes munkaidőben

Feladatok:

  • A marketing tevékenység megtervezése, vezetése, koordinálása, ellenőrzése és az ezzel kapcsolatos szolgáltatások nyújtása;
  • Marketing stratégia elkészítése, a marketing terv végrehajtása;
  • Egyéb kampányok, promóciók, akciók, rendezvények tervezése, szervezése, lebonyolítása;
  • Marketing anyagok, termékismertetők készítése;
  • Marketing témájú prezentációk készítése;
  • Piac- és konkurencia elemzés készítése;
  • Közreműködés az új termékek piacra történő bevezetésében;
  • Sonova marketing osztállyal való kapcsolattartás;
  • Konferenciahívások lebonyolítása;
  • Önellenőrzés;
  • Helyesbítő, megelőző intézkedések kezdeményezése.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • jó kommunikációs készség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • jó szervező képesség

Amit ajánlunk:

  • versenyképes bérezés
  • stabil munkalehetőség
  • színvonalas munkakörnyezet, fiatalos légkör

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Amennyiben szeretne egy innovatív vállalat munkatársa lenni, és megfelel a fenti leírásoknak, kérjük, hogy bérigénnyel ellátott magyar és angol nyelvű önéletrajzát küldje el részünkre a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior Marketing Manager
  • Rövid pozíció név: Marketing manager
  • Hirdető cég: De-MAX Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: A marketing tevékenység megtervezése, vezetése, koordinálása, ellenőrzése és az ezzel kapcsolatos szolgáltatások nyújtása; Marketing stratégia elkészítése, a marketing terv végrehajtása; Egyéb kampányok, promóciók, akciók, rendezvények tervezése, szervezése, lebonyolítása; Marketing anyagok, termékismertetők készítése; Marketing témájú prezentációk készítése; Piac- és konkurencia elemzés készítése; Közreműködés az új termékek piacra történő bevezetésében; Sonova marketing osztállyal való kapcsolattartás; Konferenciahívások lebonyolítása; Önellenőrzés; Helyesbítő, megelőző intézkedések kezdeményezése.
  • Elvárások: Felsőfokú szakirányú végzettség 3-5 év szakmai tapasztalat Tárgyalási szintű angol nyelvtudás Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret jó kommunikációs készség precíz, pontos munkavégzés jó szervező képesség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-12
  • Lejárati dátum: 2018-05-10
Állás, munka még: De-MAX Kft.>