A KITE Zrt. Alkatrészkereskedelmi Üzletága pályázatot hirdet

Junior marketing asszisztens

    munkakör betöltésére
    Nádudvaron található Központjába
    Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást

Feladatok:

  • az Üzletág komplex marketing tevékenységével való megismerkedés;
  • marketing tervezésben való együttműködés;
  • rendezvényeken, kiállításokon való részvétel;
  • marketing tevékenységhez kapcsolódó adminisztráció.

Elvárások:

  • befejezett felsőfokú szakirányú végzettség;
  • kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel, PPT);
  • "B" kategóriás jogosítvány;
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • megbízhatóság, pontosság, következetesség;
  • jó szervezői készség és teherbíró képesség.

Előnyt jelent, egymástól függetlenül:

  • marketing területeken szerzett tapasztalat;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes havi alapbér;
  • cafeteria-rendszer;
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása;
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás;
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési és karrierlehetőség;
  • hosszútávú munkalehetőség;
  • céges buszjárat Debrecenből (Hajdúszoboszlón át) és Püspökladányból;

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Marketing
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Nádudvar

Egyéb juttatások:

cafeteria, nyelvtanulás támogatása

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát – a megpályázott munkakör kiválasztásával - töltheti fel 2019.09.08-ig.