Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Tedd meg az első lépést. Jelentkezz:

Junior Managers Program - Mérnöki terület - Maklár

    Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte.

    Köszöntünk a Bosch világában.

    A Boschnál új rendszerek, összetevők és technológiák kidolgozásán, elemzésén és továbbfejlesztésén fáradozunk. Célunk egyszerű: jobbá tenni az életet. A Robert Bosch Automotive Steering Kft. egri és maklári gyára autóipari beszállítóként kormányműveket, kormányoszlopokat, kormánytengelyeket és felújított alkatrészeket szállít a világ 109 járműgyártójának, személygépjárművek és tehergépjárművek számára egyaránt.

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához:

  • 18-24 hónapos Rád szabott rotációs program során, 4-6 állomást járhatsz végig különböző műszaki szakterületen - (gyártástámogatás, projektmenedzsment, folyamatmenedzsment, termékfejlesztés). Változatos projektekben veszel részt, ahol a siker kulcsa a Te kezedben van.
  • 6 hónapos kiküldetés egy külföldi Bosch telephelyre, ahol tovább bővítheted szakmai kapcsolati hálód
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés folyamatos mentori támogatással és rendszeres visszajelzésekkel
  • Szakmai és készségfejlesztő tréningekkel biztosítjuk folyamatos fejlődésed

Mi tesz Téged különlegessé:

  • Felsőfokú végzettség (Bsc/Msc mérnöki területen- elsősorban gépészmérnök, villamosmérnök, IT, SW/HW fejlesztő)
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás (már a kiválasztás során sor kerül angol nyelvű beszélgetésre)
  • Vezetői készség, és ambíció
  • Fejlett szociális érzék és határozott fellépés
  • Mobilitás, rugalmasság
  • Remek kommunikációs készség

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

  • Mentori támogatás
  • Rendszeres kapcsolat a Bosch magyarországi felsővezetőivel
  • Fiatalos, összetartó csapat
  • Szakmai konferenciák és tréningek
  • Rugalmas munkaidő
  • Cafeteria és éves prémium
  • Orvosi szolgáltatások
  • Dolgozói kedvezmények
  • Különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek
  • Helyi parkolás
  • Tér a kreativitásnak
  • Innovatív környezet

Állás, munka területe(i):

  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Vezetőképző programok
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Maklár

Váltsd valóra!

Referenciaszám JMP_ASHU
Küld el angol és magyar nyelvű önéletrajzodat a Jelentkezem gombra kattintva!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Bosch csoport>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior Managers Program - Mérnöki terület - Maklár
  • Rövid pozíció név: Karrierprogram
  • Hirdető cég: Bosch csoport
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Heves megye
  • Város: Maklár
  • Feladatok: 18-24 hónapos Rád szabott rotációs program során, 4-6 állomást járhatsz végig különböző műszaki szakterületen - (gyártástámogatás, projektmenedzsment, folyamatmenedzsment, termékfejlesztés). Változatos projektekben veszel részt, ahol a siker kulcsa a Te kezedben van. 6 hónapos kiküldetés egy külföldi Bosch telephelyre, ahol tovább bővítheted szakmai kapcsolati hálód Önálló, felelősségteljes munkavégzés folyamatos mentori támogatással és rendszeres visszajelzésekkel Szakmai és készségfejlesztő tréningekkel biztosítjuk folyamatos fejlődésed
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség (Bsc/Msc mérnöki területen- elsősorban gépészmérnök, villamosmérnök, IT, SW/HW fejlesztő) Kommunikáció szintű angol nyelvtudás (már a kiválasztás során sor kerül angol nyelvű beszélgetésre) Vezetői készség, és ambíció Fejlett szociális érzék és határozott fellépés Mobilitás, rugalmasság Remek kommunikációs készség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-11-23