Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Tedd meg az első lépést. Jelentkezz:

Junior Managers Program- Gazdasági terület

    Junior Managers Program
    Hatvan

    Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában. A 17 éve alapított gyár ma már a Bosch csoport autóelektronikai divíziójának legnagyobb gyártóközpontja a világon. A hatvani Robert Bosch Elektronika Kft. fő profilja vezérlő elektronikák és szenzorok sorozatgyártása, ezen kívül prémium kategóriájú gépjárművekhez készít műszerfalakat. A Hatvanban gyártott elektronikai berendezések a vezetést biztonságosabbá, kevésbé környezetszennyezővé és kifizetődőbbé teszik.

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához:

  • 18-24 hónapos Rád szabott rotációs program során, 4-6 állomást járhatsz végig különböző gazdasági szakterületeken- (pénzügy-kontrolling. logisztika, ellátási lánc menedzsment, beszerzés). Változatos projektekben veszel részt, ahol a siker kulcsa a Te kezedben van
  • 6 hónapos kiküldetés egy külföldi Bosch telephelyen, ahol tovább bővítheted szakmai kapcsolati hálód
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés folyamatos mentori támogatással és rendszeres visszajelzésekkel
  • Szakmai és készségfejlesztő tréningekkel biztosítjuk folyamatos fejlődésed

Mi tesz Téged különlegessé:

  • Felsőfokú végzettség (BSc/MSc gazdasági területen – elsősorban pénzügy, kontrolling, logisztika, beszerzés)
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás (már a kiválasztás során sor kerül angol nyelvű beszélgetésre)
  • Német nyelv jó, ha van, de ingyenes nyelvtanulással a cégnél könnyen fejleszthető
  • Vezetői készség, és ambíció
  • Fejlett szociális érzék és határozott fellépés
  • Mobilitás, rugalmasság
  • Remek kommunikációs készség

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

    Mentori támogatás, rendszeres kapcsolat a Bosch magyarországi felsővezetőivel, fiatalos, összetartó csapat, szakmai konferenciák és tréningek, rugalmas munkaidő, cafeteria és éves prémium, orvosi szolgáltatások, dolgozói kedvezmények, különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek, helyi parkolás, tér a kreativitásnak, innovatív környezet

Állás, munka területe(i):

  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Vezetőképző programok
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Hatvan

Váltsd valóra!

Referenciaszám JMP_RBHH Küld el angol és magyar nyelvű önéletrajzodat a Jelentkezem gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: Bosch csoport>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior Managers Program- Gazdasági terület
  • Rövid pozíció név: Karrierprogram
  • Hirdető cég: Bosch csoport
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Heves megye
  • Város: Hatvan
  • Feladatok: 18-24 hónapos Rád szabott rotációs program során, 4-6 állomást járhatsz végig különböző gazdasági szakterületeken- (pénzügy-kontrolling. logisztika, ellátási lánc menedzsment, beszerzés). Változatos projektekben veszel részt, ahol a siker kulcsa a Te kezedben van 6 hónapos kiküldetés egy külföldi Bosch telephelyen, ahol tovább bővítheted szakmai kapcsolati hálód Önálló, felelősségteljes munkavégzés folyamatos mentori támogatással és rendszeres visszajelzésekkel Szakmai és készségfejlesztő tréningekkel biztosítjuk folyamatos fejlődésed
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség (BSc/MSc gazdasági területen – elsősorban pénzügy, kontrolling, logisztika, beszerzés) Kommunikáció szintű angol nyelvtudás (már a kiválasztás során sor kerül angol nyelvű beszélgetésre) Német nyelv jó, ha van, de ingyenes nyelvtanulással a cégnél könnyen fejleszthető Vezetői készség, és ambíció Fejlett szociális érzék és határozott fellépés Mobilitás, rugalmasság Remek kommunikációs készség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.11
  • értékelés: 4
  • értékelők száma: 2