Magyarország vezető Orvosi Szaklap Kiadója és Orvosi Kommunikációs cége új kollégákat keres

junior manager

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Az új Munkatárs feladata lesz többek között az adott terápiás területért felelős senior manager munkájának segítése, szerződések és ajánlatok előkészítése és menedzselése, szerzői felkérések intézése érkeztetése és dokumentálása, hirdetési állományok bekérése és érkeztetése, adminisztrációs feladatok ellátása, tárgyalási időpontok szervezése és egyeztetése, kapcsolattartás nyomdai és posta partnerekkel, kiadványok előállításának teljeskörű menedzselése és szervezése.

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű, piacvezető, magyar tulajdonú vállalat
  • előre lépési, szakmai fejlődési lehetőség
  • szervezeten belüli oktatások, képzések
  • 25 év szakmai tapasztalat és gyakorlat
  • főállású munkavégzés
  • részvételi lehetőség hazai és nemzetközi szakmai konferenciákon
  • azonnali kezdési lehetőség

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • kiváló szervező készség
  • önálló, felelősségteljes és precíz munkavégzés
  • precizitás
  • problémamegoldó attitűd
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • MS Office programok ismerete (Word, Excel, PowerPoint, O365)
  • minimum középfokú, aktív angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • sales és kiadói tapasztalat
  • releváns felsőfokú végzettség (marketing-, PR manager, kommunikáció)
  • lapkiadónál végzett hasonló munkakör (asszisztens, manager)
  • B kategóriás jogosítvány vezetési tapasztalattal
  • orvosi kommunikációban szerzett tapasztalat
  • egészségügyi ismeretek
  • IT ismeretek
  • harmadik nyelv ismerete
  • egyéb kommunikációs cégnél szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.