Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Ideális jelöltünket gyárunk termelési részlegébe várjuk, mely elektromos autókba gyárt akkumulátorokat Gödön. Építse karrierjét nálunk, ahol egy kivételes technológiával találkozhat. Ha érzi magában a szakmai felkészültséget, hogy a menedzseri csapatunk tagja legyen, jelentkezzen hozzánk.

Junior Manager

Feladatok:

  • szoros együttműködésben a területi vezető Managerrel, feladata az üzemegység munkaszervezése, termelés felügyelete, a termelés folyamatosságának biztosítása,
  • a termeléshez / gyártáshoz kapcsolódó folyamatok ütemezése az erőforrás szükséglet és kapacitásigények figyelembevételével,
  • területre vonatkozó célkitűzések, meghatározás (KPI) teljesítése,
  • az érvényben levő technológiai, munkavédelmi és minőségbiztosítási előírások felügyelete,
  • a beosztottak kompetenciamátrixának elkészítése,
  • műszak- és csoportvezetők irányítása.

Elvárások:

  • legalább 3 éves tapasztalat hasonló munkakörben, lehetőleg autóipari környezetben,
  • felsőfokú műszaki végzettség (Msc/Bsc) (gépész/villamos/vegyész),
  • nagyfokú munkabírás, kiemelkedő szervező készség,
  • erős MS Office ismeretek,
  • kommunikációs szintű angolnyelv-tudás.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem (alapbér és egyéb bónuszok),
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • oktatások, képzések,
  • vállalati busz / bejárás támogatása,
  • kiváló munkakörnyezet.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Göd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával!