Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Dinamikus és pörgős értékesítő csapatunk támogatására keresünk új kollégát

Junior Lead Support

pozícióba
határozott időre (1 év)

Professzionális sales csapatunk segíteni fog Neked a legcselesebb értékesítési technikák elsajátításában
Kihívásokkal teli pozíció, ahol ténylegesen hozzájárulhatsz az értékesítési eredményekhez
Irodánk bővelkedik a közös reggelikben, belső szakmai rendezvényekben, bulikban. Előfordul itt éves csocsóbajnokság, szülinapi-, évfordulós édességekkel megrakott asztal, egy kis trollkodás is, hogy feldobjuk a mindennapokat.

Új ügyfélszerzés az értékesítési csapatok számára, lead generálás
Korábbi partnereink adatainak ellenőrzése, aktualizálása a rendszereinkben
Potenciális ügyfelek felkeresése telefonon, munkaerőigényük feltérképezése, igényfelmérés
Az igények rögzítése CRM rendszerünkben, és továbbítása az illetékes értékesítési egység felé
Udvariasan határozott kommunikáció leendő ügyfeleinkkel

  • Legalább fél év tapasztalat ügyfélszolgálati pozícióban
  • Udvarias, határozott és eredményes kommunikáció
  • Pozitív hozzáállás
  • Önállóság és dinamikus munkavégzés
  • Magabiztos angol nyelvtudás előny

A lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior Lead Support
  • Rövid pozíció név: Support munkatárs
  • Hirdető cég: Profession Services
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XII. kerület
  • Feladatok: Új ügyfélszerzés az értékesítési csapatok számára, lead generálás Korábbi partnereink adatainak ellenőrzése, aktualizálása a rendszereinkben Potenciális ügyfelek felkeresése telefonon, munkaerőigényük feltérképezése, igényfelmérés Az igények rögzítése CRM rendszerünkben, és továbbítása az illetékes értékesítési egység felé Udvariasan határozott kommunikáció leendő ügyfeleinkkel
  • Elvárások: Legalább fél év tapasztalat ügyfélszolgálati pozícióban Udvarias, határozott és eredményes kommunikáció Pozitív hozzáállás Önállóság és dinamikus munkavégzés Magabiztos angol nyelvtudás előny
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-12
Állás, munka még: Profession Services>