Keresed a megfelelő helyed szakmai gyakorlatodra? Frissen diplomáztál, és szeretnél minél előbb elhelyezkedni a pénzügy világában?  Ha igen, akkor csatlakozz a világ egyik vezető könyvvizsgáló, adó-, és üzleti tanácsadást nyújtó vállalatához, ahol kiváló karrierlehetőségek várnak.
Szólj a csoporttársaidnak is és dolgozzatok együtt az egyetem után is!

Junior Könyvvizsgáló

Miért éri meg jelentkezned?

  • Folyamatos szakmai képzések, tréningek és fejlődési lehetőségek várnak Rád
  • Izgalmas és változatos feladatokkal nyerhetsz sok, új tapasztalatot
  • Jó hangulatú csapat segíti a beilleszkedésed, szakmai fejlődésed
  • Komplex feladatok várnak Rád és a gyakorlatban használhatod az egyetemen tanultakat
  • Nyitva áll előtted a gyors előrelépés lehetősége egy stabil lábakon álló, nemzetközi háttérrel rendelkező vállalatnál
  • Igényes, korszerű irodában dolgozhatsz, központi elhelyezkedéssel, amitömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető, de home officet is biztosítanak számodra

Mit várunk Tőled?

  • Pénzügy és számvitel szakon végeztél VAGY utolsó félévedre gyakornoki helyet keresel magadnak
  • Legalább középfokon használod az angol nyelvet, szóban és írásban egyaránt
  • Tudsz 2021 augusztusában teljes munkaidőben kezdeni

Előnyt jelent, ha rendelkezel:

  • Könyvelési területen szerzett tapasztalat
  • Esteleg mérlegképes könyvelői végzettség

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Ellenőrzöd az éves beszámolókat a magyar és a nemzetközi standardoknak megfelelően
  • Az analitikákat egyezteted a főkönyvvel
  • Leltározási folyamatok ellenőrzése
  • Kapcsolatot tartasz az ügyfeleiddel és részt veszel ügyféltalálkozókon
  • Támogatod a senior munkatársakat önálló, felelősségteljes munkáddal

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérdésed van? A „Jelentkezem” gombra kattintással juttasd el hozzánk önéletrajzodat és tanácsadónk felveszi Veled a kapcsolatot.