SZERVIZ-TRANS Kft.

Junior könyvelő

A SZERVIZ-TRANS Kft. keres bővülő pénzügyi csapatába könyvelési tapasztalattal rendelkező munkatársat.
Stabil hátterű társaságunk 20 éve foglalkozik konténeres hulladékszállítás és -gazdálkodással, jelenleg piacvezető e téren Budapesten és közvetlen külterületén. Cégünk az elmúlt években dinamikusan fejlődött és nőtt, jelenleg 100 kollégából áll a csapat. Telephelyünk a XVII. kerületben (Vidor utca), a pénzügyi részlegünk a Ferihegyi út elegáns részén található irodánkban van (Ferihegyi út/X. utca sarok).
Kiemelkedően fontos számunkra, hogy jó hangulatú, motivált és megbecsült kollégákkal építsük tovább cégünket.
Bővebb információ társaságunkról: kontenersitt.hu

Főbb feladatok, munkák:

  • A társaság teljeskörű könyvelési feladatainak ellátása a senior könyvelő irányítása mellett
  • Adóbevallások, az éves beszámoló és a kötelező adatszolgáltatások/vezetői riportok elkészítésében való közreműködés
  • A havi zárási folyamatban való részvétel
  • Vezetői utasítások alapján egyéb operatív feladatok, mint pl. banki utalások, kimenő számlák, számlareklamációk, stb.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • mérlegképes könyvelői vagy pénzügyi- és számviteli ügyintézői végzettség (esetleg tanulmányok folyamatban)
  • min. 2-3 éves könyvelési tapasztalat vagy 4-5 éves pénzügyi területen szerzett gyakorlat
  • számviteli és adózási szabályok gyakorlati ismerete
  • felhasználói szintű Microsoft Word, Excel ismeret
  • megbízható, pontos, precíz, rugalmas személyiség
  • proaktivitás, önálló munkavégzésre és problémamegoldásra való készség
  • jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • szakirányú (pénzügyi/számviteli/gazdasági) felsőfokú végzettség
  • kimagasló Excel ismeret
  • KKV tapasztalat

Amit kínálunk:

  • kiemelten versenyképes jövedelem
  • jó hangulatú csapat
  • stabil hátterű, dinamikusan fejlődő biztos munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1172 Budapest, Ferihegyi út 26.

fényképes önéletrajz és motivációs levél