PROCOM CONSULTING KFT.
Piacvezető nemzetközi turisztikai cég keres budapesti irodájába junior könyvelő munkatársat.

Junior könyvelő

Feladatok:

  • Bejövő számlák formai és tartalmi ellenőrzése, rögzítése és könyvelése
  • Bankszámla kivonatok könyvelése
  • Tárgyi eszköz mozgások kezelése, rögzítése
  • Pénzügyi feladatok ellátása
  • Házipénztár kezelése
  • Analitikus és főkönyvi nyilvántartások egyeztetése
  • Főkönyvelő munkájának teljes körű támogatása

Amit elvárunk:

  • Középfokú,szakirányú végzettség
  • Microsoft Office programok ismerete (kiemelten Excel)
  • középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • francia nyelvtudás
  • Serpa program ismerete
  • SAP ismerete
  • Salesforce ismerete

Amit nyújtunk Neked:

  • Kiemelkedő jövedelem
  • Teljesítmény alapú értékelés
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség
  • Továbbképzések biztosítása
  • Mobiltelefon
  • Utazási lehetőség
  • Kellemes, modern, nemzetközi munkakörnyezet,
  • Jól megközelíthető munkahely
  • Fiatalos, dinamikus és innovatív csapatban zajló munka

Munkaidő:

  • Teljes munkaidőben, rugalmas munkaidő beosztás

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1022 Budapest

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

Ha szeretnéd megpályázni a pozíciót, kérlek küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombon keresztül.