PEX AUTOMOTIVE SYSTEMS KFT
Innovation is our future, service is our passion

A PEX Automotive Systems Kft. a fékkopásjelzők, érzékelők és intelligens csatlakozási megoldások piacvezető szolgáltatója az autóipar számára. Vállalatunk gazdag tapasztalatokkal rendelkezik a fejlesztés, a szerszámgyártás, a prototípus-gyártás, a sorozatgyártás, a pótalkatrész-értékesítés terén. Támogatjuk vásárlóinkat az első ötlettől a termék-életciklus végéig.

Cégünk alapkompetenciái közé tartozik a kábelkonfekcionálás, krimpelés, hőre lágyuló és hőre keményedő műanyagok fröccsöntése, ellenállás- és ultrahangos hegesztés, automatizált és manuális szerelés, elektromos tesztelés. Tevékenységünk támogatására magunk végzünk szerszámtervezést, szerszámgyártást, és -felújítást.

A hőre keményedő és magas hőmérsékletű alkalmazások anyagválasztásában és technológiáiban szerzett egyedülálló szakértelemnek köszönhetően a PEX Automotive Systems Kft. egyedi kábel megoldásai megfelelnek az autóipar legmagasabb minőségi követelményeinek.

A PEX Automotive Systems Kft.

érdi telephelyére keressük munkatársunkat

Junior könyvelő

pozícióba

Főbb feladatok:

  • szállítói számlák ellenőrzése, könyvelése SAP-ban
  • egyenlegegyeztetés beszállítókkal
  • bejövő számlák, fizetések előkészítése banki utalásra
  • szállítói kintlevőségek nyomon követése
  • banki kivonatok könyvelése

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú (gazdasági) végzettség
  • Alapfokú angol és/vagy német nyelvismeret
  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

Kifejezetten szívesen fogadjuk pályakezdők jelentkezését!

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Üzleti támogató központok
  • Pénzügyi támogatás

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)
  • Német (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Érd, Turul utca 10.

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével, a tárgy mezőben a pozíció feltüntetésével várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.