A Swicon Group már több mint 10 éve jelen van IT területen és ott kiemelkedő szerepet vívott ki magának, melyről különböző multinacionális, nagy és kisebb ügyfelek is tanúskodnak, értve ez alatt telekommunikációs, banki, biztosítói szektort. Profilunk egyik fontos eleme a HR szolgáltatások köréhez tartozó fejvadászat és outsourcing.

Kiemelt partnerünk most aktívan keresi csapatjátékos kollégáját, aki ugyancsak részese lenne a pörgős mindennapoknak,

JUNIOR KÖNYVELŐ – OLASZ NYELVTUDÁSSAL

Feladatok:

  • Számlázással kapcsolatos folyamatok kezelése
  • Kapcsolattartás üzleti partnerek pénzügyi csapataival
  • Számlakorrekciók kezelése
  • Ügyfél-oldali számlázási folyamatok működtetése
  • Főkönyv ellenőrzése, egyeztetése havi záráshoz

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség vagy releváns tapasztalat
  • Maximum 2 éves gyakorlat (Pályakezdő is!)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos középfokú olasz nyelvtudás

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA

  • Önállóan tudsz gondolkodni
  • Jó a koncentrációs képességed
  • Monotonitás tűrő vagy
  • Jó a felfogóképességed
  • Következetes vagy
  • Gyors, és a munkádra igényes vagy
  • Rendelkezel MS Office (Word, Excel, Powerpoint) felhasználói ismeretekkel

ELŐNY:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Felsőfokú angol illetve olasz nyelvtudás
  • Pénzügyi tapasztalat
  • Multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat

AMIT NYÚJTUNK:

  • Stabil céges háttér
  • Átfogó, specifikus tréning
  • Hosszútávú perspektíva – fejlődési lehetőség
  • Kihívást jelentő feladatkör, komplex feladatok
  • Versenyképes fizetés.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Olasz - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.