A Nitrogénművek Zrt.-t 1931-ben alapították és ma Magyarország legnagyobb műtrágyagyára. Vállalatunk a 100%-os magyar tulajdonban lévő Bige Holding Csoporthoz tartozik, büszkék vagyunk arra, hogy 2015. és 2018. között önerőből 110 milliárd forint értékű beruházást valósítottunk meg. Cégcsoportunk külföldön és belföldön is folyamatosan fejlődik, „Genezis” márkanevünk világszerte ismert.

Csapatunk bővítésére várjuk jelentkezését

Junior kontroller

munkakörbe

olyan szakember személyében, aki

  • Felsőfokú pénzügyi, vagy gazdasági végzettséggel, valamint több éves szakmai tapasztalattal rendelkezik
  • Angol szakmai felsőfokú, de minimum középfokú nyelvtudás birtokában van
  • Az Excelt magas szinten ismeri és magabiztosan használja
  • Jó elemző készséggel bír
  • Munkájára minden esetben precizitás jellemző

A leendő munkatárs fő feladatai:

  • Befektetőkkel, bankokkal, hitelminősítőkkel, könyvvizsgálókkal való kapcsolattartás, kimutatások készítése
  • Féléves, éves zárásban való részvétel
  • Statisztikák készítése
  • Önköltség elemzés készítése
  • Éves Üzleti Tervezés támogatása
  • Költségriportok készítése, vállalati szervezeti egységekkel való szoros kapcsolattartás
  • Leányvállalatokkal havi tény és éves terv adatszolgáltatásának koordinálása
  • Folyamatleírások készítése
  • Ad-hoc elemzések, kalkulációk készítése

Előnyt jelent a pozíció betöltésénél:

  • SAP ismeretek
  • PowerPoint mélyebb szintű ismerete

A munkavégzés helye a munkáltató pétfürdői székhelye.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pétfürdő

A fényképes, részletes szakmai önéletrajzzal ellátott pályázatokat – bruttó bérigény megjelölésével - az alábbi címre kérjük eljuttatni: