A hazai menedzsment és IT tanácsadási piac egyik innovatív, vezető szereplője vagyunk. Tapasztalataink azt mutatják, hogy az adat-alapú szemlélet, az üzleti intelligencia és az ezen alapuló digitalizáció a vállalatok jövőbeni versenyképességének kulcsa, ezt szem előtt tartva fejlesztjük szolgáltatásainkat, melyekkel jelentősen hozzájárulunk ügyfeleink sikereihez. Eddigi működésünk során 150 ügyfélnél, 1000 projektben dolgoztunk, jellemzően ügyféloldali, szállítófüggetlen partnerként. Ennek alapját dinamikus, proaktív és elkötelezett szakemberekből álló, jó hangulatú csapatunk biztosítja.
Partnereink belénk vetett bizalma és a megnövekedett igény prémium szolgáltatásaink iránt indokolttá teszi csapatunk bővítését. Ha szeretnél egy profi és támogató csapat tagja lenni, és magadra ismersz a következő leírásban jelentkezz:

Junior kontroller munkatárs

Feladatok:

  • kapcsolattartás külső partnerekkel, részvétel a számlázási folyamatban,
  • részvétel a jövedelemrendszer működtetésében,
  • statisztikai adatszolgáltatások elkészítése,
  • idő- és projektnyilvántartási rendszer működésének controlling támogatása
  • jövedelem elemek nyilvántartása,
  • cashflow kimutatás elkészítésében részvétel,
  • szerződésesek iktatása, kapcsolatartás cégen belül a felelős kollégákkal,
  • pénzügyi rendszer működtetéséhez szükséges nyilvántartások naprakész vezetése, rendszeres és ad-hoc riportok készítése,
  • gazdasági vezető és a pénzügy munkájának támogatása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • szakirányú képesítés,
  • minimum 2 éves munkatapasztalat,
  • MS Office (Excel, Word, PowerPoint) magas szintű felhasználói ismerete,
  • pontos, precíz, alapos személyiség,
  • monotonitástűrő képesség,
  • megbízhatóság.

Előny:

  • mérlegképes könyvelő végzettség
  • Controlling Akadémia

Miért mi?

Folyamatosan bővülő csapattal rendelkezünk, amiben a generációk között nem szakadék húzódik, hanem egymást kiegészítve haladunk közös és egyéni céljaink felé. Ha éppen nem valamely ügyfél projektünkön dolgozol, akkor a budai hegyek között inspiráló és nyugodt környezetben elhelyezkedő irodánkban veszel részt belsős projektjeink megvalósításában, azokat saját ötleteiddel erősítve. Dedikált mentorok segítenek Neked abban, hogy aktuális szakmai és nem szakmai képességeiddel tisztában legyél, valamint célirányosan és folyamatosan tudj fejlődni. Magunk mögött hagyva a régi korok idő alapú előre meneteli rendszerét, a Te személyes karrier utad dinamikáját csakis az egyéni szakmai felkészültséged és a Stratis fejlődéséhez általad befektetett energia, személyes hozzájárulás határozza meg. A bérezésed is ennek megfelelően alakítjuk ki, amelyhez extra szabadnapokat és baráti, összetartó és támogató munkatársakat biztosítunk számodra.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.