Junior kontroller

Pozíció

  • Munkavégzés helye: Budapest, XIII.
  • Teljes munkaidős

Feladatok

  • A cégcsoport cégeinek pénzügyi/kontrolling támogatása
  • Pénzügyi adminisztráció (PO rendszer kezelése)
  • Részvétel a havi zárási folyamatban
  • Éves tervezésben való részvétel
  • Számviteli feladatok
  • Projekt feladatok

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi / közgazdasági végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • 1-2 éves, pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • IFRS ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy biztos hátterű vállalatnál

A cégről

Magyarországon a három tagból álló Viterra magyarországi cégcsoport a gabonafélék, olajos magvak, növényolajok és állati takarmány-alapanyagok kereskedelmének és logisztikájának egyik legfontosabb szereplője, emellett gyártási és raktározási tevékenységet is folytat. A magyar piacon 1996 óta jelen lévő Viterra Hungary Kft. fő tevékenysége a termények, takarmány-alapanyagok és növényolajok kereskedelme.A Viterra magyarországi cégcsoport kereskedelmi tevékenysége megbízható hátteret biztosít a magyar termelők és gazdák számára. A Viterra segítségével a magyar termelők terményei a világ legtávolabbi tájaira is eljuthatnak és megjelenhetnek a világpiacon.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület