CRITERION Biztonságtechnikai Zrt.
A CRITERION Csoport (G4S jogutód) a készpénzlogisztikai, vagyonvédelmi és biztonsági szolgáltatásokat kínáló szektor meghatározó magyarországi szereplőjeként szerzett több mint 30 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és innovatív megoldásokat kínál. De mi is a CRITERION? Egy légkör, ami magával ragad, egy csapat, ami minden lépésnél melletted van.

Junior kontroller

Főbb feladatok, munkák:

  • közreműködés a havi zárási feladatokban pl.: jelentések, kimutatások, elemzések készítése
  • az egyes üzletágak számára eseti kimutatások, elemzések készítése
  • havi zárásokhoz adatszolgáltatás
  • üzletági terv-tény elemzések készítése
  • részvétel az éves tervezésben
  • a kontrolling osztály munkájának támogatása
  • kapcsolattartás a szakmai területekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • pénzügy-számviteli/kontrolling területen felsőfokú végzettség
  • 1 év kontrolling/pénzügy/audit területen szerzett tapasztalat
  • stabil számviteli ismeretek
  • erős, megbízható Excel tudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP ismeret előny

Amit kínálunk:

  • home office lehetőség
  • laptop
  • telefon
  • kiszabadítunk a napi mókuskerékből ingyenes belépőinkkel, céges rendezvényeinkkel, juttatási csomagokkal

Egyéb információ:

  • Tulajdonságok, amiket értékelünk:
  • szorgalom
  • elkötelezettség
  • humor
  • tudásszomj
  • önállóság

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, pályázatát a jelentkezés gombra kattintva küldje el.