A KDB Bank Európa Zrt. munkatársat keres

JUNIOR KINTLÉVŐSÉGKEZELŐ / ASSZISZTENS

munkakörbe

Főbb feladatok:

  • ügyletdokumentáció kezelése, karbantartása,
  • fizetési felszólítások, egyenlegközlők kiküldése,
  • adósokkal történő kapcsolattartás, levelezés,
  • fizetési meghagyások, inkasszók ügyintézése,
  • kapcsolattartás, levelezés, beadványok készítése illetve előkészítése, benyújtása elektronikus úton hivatalos eljárásokban,
  • behajtással kapcsolatos adminisztratív tevékenységek ellátása,
  • belső jelentések és értékelések készítésében történő részvétel

Elvárások:

  • legalább középfokú iskolai végzettség (érettségi),
  • Excel, Word, Internet magas szintű ismerete,
  • önálló és precíz munkavégzés, kreativitás,
  • jó stressz tűrő és monotonitás tűrő képesség,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • határozott, magabiztos fellépés.

Előny:

  • felsőfokú végzettség,
  • középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban,
  • kintlévőség kezelői, behajtási területen szerzett releváns munkatapasztalat,
  • jogi végzettség.

    Felsőfokú jogi végzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk junior kintlévőségkezelő munkakör betöltésére, illetve egyéb, legalább középfokú végzettségű személyek jelentkezését kintlévőségkezelési asszisztens munkakör betöltésére.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Követelés kezelés, Behajtás
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Kintlévőség kezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület

Pályázatát (magyar és angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét) bérigény megjelölésével a „jelentkezem” gombra kattintva küldheti el részünkre.