Nielsen Közönségmérés Kft.

Junior key account manager

Főbb feladatok, munkák:

    • Technikusokkal való napi telefonos kommunikáció, munkavégzésük dokumentálása és ellenőrzése
    • Napi, heti riportok készítése, elemzése
    • Nyilvántartott adatok naprakészen tartása, változások folyamatos nyomon követése, telefonos kommunikáció alapján
    • Telefonos kapcsolattartás az ügyfelekkel, bejelentés kezelése
    • Adatbázisok/nyilvántartások napi szintű pontos vezetése, kezelése
    • Országos adatfelvételek/kutatások előkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Folyamatban lévő, legalább még egy éves, nappali hallgatói jogviszony
    • Heti 20-30 óra munkaidő vállalása
    • Pontos, precíz és képes határidőknek megfelelően teljesíteni
    • Kiváló kommunikációs készség
    • Nyitott, talpraesett, pozitív személyiség
    • Kezdeményező, problémamegoldó hozzáállás
    • Irodai szoftverek készségszintű használata
    • Kommunikációs angol nyelvismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    A jelentkezés során nem feltétel, de előnyt jelent:

    • SPSS adatfeldolgozó szoftver ismerete
    • Műszaki érdeklődés, gazdasági vagy informatikai háttér (képzés)
    • Microsoft excel haladó szintű ismerete

Amit kínálunk:

    • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, a televíziós és digitális közönségmérés megismerése
    • Kiváló légkör egy fiatalos, lendületes csapatban, belvárosi munkahely
    • Rugalmas, órarendhez igazodó munkaidő, amelybe beletartoznak különböző kirándulások, csapatépítő programok
    • Gyakornoki órabér

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Key Account Manager
  • Marketing, Média, PR
  • Piacelemző, Piackutató
  • Diákmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1056 Budapest, Váci utca 81.

Az önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra való kattintással várjuk.