A POS Services Kft. FMCG területen 20 éve működő nemzetközi reklámcég InStore csapatába keres

JUNIOR KEY ACCOUNT MANAGER/ÉRTÉKESÍTŐ

munkatársat

FŐBB FELADATOK:

  • Média tervezés értékesítés
  • In-store és online kommunikációs kampányok kivitelezése
  • Kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel
  • Teljes körű ügyfélkezelés: tanácsadás, ajánlat készítés, értékesítés, szerződéskötés, post-buy elemzés
  • Kampány kiértékelések készítése és prezentálása
  • Piaci információk gyűjtése és elemzése

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Kereskedelmi vagy média területen szerzett min. 1-2 éves munkatapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Önálló, aktív, dinamikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs, értékesítési, tárgyalási készség
  • Felhasználói szintű megbízható számítógépes ismeret
  • Magabiztos Word, Excel és Power Point tudás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny:

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat.
  • Trade marketing ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix jövedelem, teljesítményarányos jutalék
  • Cafeteria
  • Stabil, nemzetközi céges háttér
  • Kreatív munkakörnyezet, irodai munkavégzés, fiatal csapat
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Szakmai képzés, értékesítési tréning, konferenciák-előadások
  • Változatos FMCG ügyfélkör, izgalmas kampányok
  • Home office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Key Account Manager
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs