A hazai IT piac dinamikusan fejlődő szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint húsz éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Junior kereskedő

Feladatok:

  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Új üzleti lehetőségek feltárása, új ügyfelek akvirálása
  • Műszaki csapatokkal való egyeztetés
  • Magyar és angol nyelvű kereskedelmi ajánlatok előkészítése és /elkészítése
  • Szerződéskötések koordinációja
  • Sablonokban lévő kalkulációk és árajánlatok készítése, riportok, kimutatások összeállítása

Elvárások:

  • Felsőfokú (főiskolai vagy egyetemi) végzettség
  • Min. 2 év kereskedelmi tapasztalat preferáltan IT területen:
    • ajánlatok készítése
    • kalkulációk készítése
    • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Önálló munkavégzésre alkalmas, proaktív hozzáállás
  • Ügyfélközpontúság
  • Teljesítményorientált gondolkodásmód
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)

Előny:

  • IT területen szerzett tapasztalat

Amire nálunk számíthatsz:

  • Lendületes, támogató csapat
  • Sokszínű, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Munkaeszközök
  • Családbarát hozzáállás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2040 Budaörs Puskás Tivadar út 14.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével.