BUDAPEST KÖZPONTJÁBAN MŰKÖDŐ PÉNZÜGYI INTÉZMÉNY KERES MUNKATÁRSAT

JUNIOR JOGÁSZ

MUNKAKÖRBE

Megbízónk egy több mint negyed évszázados múlttal, stabil, megbízható háttérrel, kiterjedt országos ügyfélkörrel rendelkező pénzügyi szervezet, amely alapvetően vállalkozásoknak biztosít finanszírozást.

Környezettudatos folyamataik révén működésük szinte kizárólagosan digitális csatornákon zajlik.

A szervezet belvárosi irodájában hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődés biztosított kellemes, igényes, szakmailag magas színvonalú munkakörnyezetben.

Felelősségek:

  • jogszabályok változásainak nyomon követése, ezekről igény esetén összefoglaló készítése
  • jogi és szabályozási támogatás nyújtása a szakterületek részére
  • európai uniós és hazai jogi aktusok, versenyjogi és állami támogatási szabályok értelmezése
  • jogi koordináció biztosítása, ellenőrzések elvégzésének jogi támogatása, koordinációs jogi megfelelési projektek végrehajtásában való közreműködés
  • compliance feladatok koordinációja (pénzmosás megelőzés, adatvédelmi stb. témakörökben)
  • a pénzügyi szervezetek működésére vonatkozó szakmai normák és standardok, felügyeleti ajánlások, iránymutatások, elvárások folyamatos nyomon követése
  • belső rendelkezések elkészítése, módosítása
  • belső szakmai anyagok elkészítése
  • jogi dokumentációs feladatok ellátása, nyilvántartások vezetése

Elvárások:

  • legalább cum laude minősítésű jogi egyetemi végzettség
  • kiváló írásbeli kifejező készség
  • jó analitikus készség, rendszerszemléletű gondolkodás
  • MS Office (word, excel, power point) magabiztos felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • pénzügyi szektorban vagy nagyobb gazdasági társaságnál, vagy közigazgatásban szerzett szakmai tapasztalat
  • hitelintézeti jog, polgári jog, európai uniós jog ismerete
  • támogató attitűd, pontosság, önálló munkavégzésre való képesség, nyitottság mind a szakmai kihívásokra, mind az adminisztratív jellegű feladatokra

Amit kínálunk:

  • vonzó bérezés
  • széleskörű juttatási csomag
  • bejárás támogatás
  • mobil telefon
  • laptop
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • tanfolyamokon, képzéseken való részvételi lehetőség
  • nyelvtanulás támogatása
  • fiatalos, igényes, szakmailag magas színvonalú munkakörnyezet
  • modern, könnyen megközelíthető iroda

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igényének megjelölésével juttassa el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Önéletrajzának megküldésével hozzájárul adatainak a Megbízónk részére történő továbbításához.