Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Junior JAVA fejlesztő (0-2 év tapasztalattal)

A Loxon banki risk management területen működő, nemzetközi piacon dinamikusan fejlődő, piacvezető szoftvercég. Értékei az együttműködés, az ügyfélorientált működés, a konstruktivitás, a szakmai kiválóság és a kezdeményező készség. Érdekes feladatok, változatos szoftverfejlesztési kihívások színesítik majd mindennapjaid, amennyiben csatlakozol hozzánk.

Feladataid a Loxonnál:

  • rendszerprogramozás JAVA EE technológiával,
  • clean code elvek követése,
  • az elkészített funkciók fejlesztői tesztelése (TDD és BDD használat),
  • automatizálási lehetőségek keresése és megoldása (Jenkins használat),
  • külső rendszerekkel is együttműködő megoldások készítése (SOAP, REST használat),
  • kapcsolattartás a bank IT munkatársaival.

Mit várunk Tőled?

  • informatikai területen szerzett felsőfokú végzettség (BSc / MSc), vagy folyamatban levő tanulmányok (heti min. 30 óra),
  • legfeljebb 2 év releváns szoftverfejlesztői tapasztalat (Java nyelv, JEE architektúra preferált), pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • stabil angolnyelv-tudás,
  • logikus, strukturált gondolkodás képessége,
  • kezdeményező készség, önállóság,
  • előnyt jelent, ha a következő kifejezések között találsz számodra ismerőseket: SCM, SQL, JIRA, Linux, Unix, WebSphere, Oracle IAS, WebLogic, JBoss, SunOne/Glassfish, Oracle, MSSQL, DB2.

Mire számíthatsz tőlünk?

  • részvétel élvonalbeli szoftvermegoldások létrehozásában, nemzetközi környezetben,
  • versenyképes jövedelem, folyamatos szakmai fejlődés és előmeneteli lehetőség,
  • konstruktív vállalati kultúra, fiatal, összetartó, szakmailag magas szinten képzett közösség,
  • rendszeres képzések, csapatprogramok,
  • professzionális, kellemes munkakörnyezet,
  • rekreációs lehetőségek (rendszeres irodai masszázs, széles körű sportolási lehetőség),
  • sokszínű, rugalmasan alakítható cafeteria juttatások,

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

1134 Budapest, Lőportár utca 20/b

Jelentkezni a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Loxon Solutions Zrt. . 1134 Budapest, Lőportár utca 20/b . www.loxon.eu

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior Java fejlesztő
  • Hirdető cég: Loxon Solutions Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: rendszerprogramozás JAVA EE technológiával, clean code elvek követése, az elkészített funkciók fejlesztői tesztelése (TDD és BDD használat), automatizálási lehetőségek keresése és megoldása (Jenkins használat), külső rendszerekkel is együttműködő megoldások készítése (SOAP, REST használat), kapcsolattartás a bank IT munkatársaival.
  • Elvárások: informatikai területen szerzett felsőfokú végzettség (BSc / MSc), vagy folyamatban levő tanulmányok (heti min. 30 óra), legfeljebb 2 év releváns szoftverfejlesztői tapasztalat (Java nyelv, JEE architektúra preferált), pályakezdők jelentkezését is várjuk, stabil angolnyelv-tudás, logikus, strukturált gondolkodás képessége, kezdeményező készség, önállóság, előnyt jelent, ha a következő kifejezések között találsz számodra ismerőseket: SCM, SQL, JIRA, Linux, Unix, WebSphere, Oracle IAS, WebLogic, JBoss, SunOne/Glassfish, Oracle, MSSQL, DB2.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Részmunkaidő 6 óra
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017-12-08
Állás, munka még: Loxon Solutions Zrt.>