• A World of Buzz egy piacvezető angol cégcsoport, amely magába foglalja a World of Books Ltd., Ziffit Ltd. és World of Rare Books Ltd. cégeket.
  • Vállalatunk több mint 500 alkalmazottat foglalkoztat az angol központban, Pécsett pedig több, mint 40 partnerünk biztosítja a központ informatikai rendszereinek fejlesztését és zavartalan működését.
  • A cég fő tevékenységi köre a használt könyvek, CD-k és DVD-k adásvétele, valamint a 2016-os, jelentős beruházásunk óta a stratégiai tervek között a portfolió jelentős kiszélesítése is szerepel.
  • Párhuzamosan több fejlesztésünk is fut, amelyek versenyképességünket növelik és rendszereink, munkafolyamataink korszerűsítését segítik.
  • Junior Java fejlesztő

    Főbb feladatok, munkák:

      • Weboldalaink backend rendszereinek karbantartása, fejlesztése, bővítése

      • Virtuális piacterek (EBay, Amazon, Abebooks) integrációja meglévő raktárkészlet- és megrendeléskezelő rendszerünkhöz illetve a létező integrációk fejlesztése

      • A cég angol és magyar munkatársaival való kapcsolattartás

      • Részvétel a folyamat több pontján: tervezés, fejlesztés, telepítés, monitorozás

      • Meglévő rendszereink kritikus szemlélete, felülvizsgálata, fejlesztése a korszerűbb, gyorsabb munkavégzés érdekében.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Java nyelv alapszintű ismerete és használata

      • Valamilyen relációs adatbázis ismerete

      • Lelkes, nyitott, motivált hozzáállás

      • Igény az új technológiák megismerésére és megtanulására

      • Rendszerben gondolkodás, összefüggések felismerése

      • Komplex, üzleti logikával kapcsolatos feladatok magabiztos feltérképezése

      • Középszintű angol nyelvtudás

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Unix ismeretek

      • Spring keretrendszer használatában szerzett tapasztalat

      • MySQL vagy PostgreSQL ismerete

      • MongoDB ismerete

    Amit kínálunk:

      • Kiemelkedő fizetés

      • Üzleti utak lehetősége a cég angliai központjába

      • Biztos, hosszútávú munka

      • Szép, modern iroda, csodás kilátással

      • Vidám, fiatalos csapat, akikkel jól fogod magad érezni

      • Rendszeres csapatépítő programok

      • Céges sportolási lehetőség

      • Lehetőség továbblépésre, szakmai előrehaladásra, fejlődésre

      • Lehetőség a tanulásra, továbbképzésre

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Tesztelő, Tesztmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    7625 Pécs, Majorossy Imre utca 36.

    Ha úgy érzed, hogy Téged keresünk, küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat a Jelentkezem gombra kattintva!