Junior IT security pre-sales konzulens

Az Invitech ICT Services Kft., amely egyedülálló tapasztalattal rendelkezik a telekommunikáció, az IT-, az adatközponti és felhőszolgáltatások területén, munkatársat keres budaörsi munkavégzéssel Junior IT security pre-sales konzulens pozíció betöltésére.

Ezek lesznek a feladataid

  • IT biztonsági szolgáltatási portfólió értékesítése
  • Sales csapat műszaki támogatása
  • Közvetlen konzultáció Ügyfelekkel
  • Egyeztetés társosztályokkal (mérnökök, pénzügy, árazás, beszerzés)
  • Prezentáció / előadás tartása ügyfélrendezvényeken vagy konferenciákon
  • Kapcsolattartás beszállítókkal
  • Ajánlatok és szerződések műszaki tartalmának készítése
  • CRM adminisztráció

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • 1-2 év IT biztonsági termékekkel és szolgáltatásokkal kapcsolatos munkavégzés
  • IT biztonsági megoldások és fogalmak ismerete
  • Korábbi ügyfelekkel történt munkatapasztalat előnyt jelent
  • Telekommunikációs cégnél szerzett munkatapasztalat előny jelent

Még nagyobb esélyed van, ha

  • Hálózati alapismeretek
  • Valamely IT security gyártó termékeinek ismerete (Fortinet, Symantec, Sophos, Cisco, egyéb)
  • Felsőfokú iskolai végzettség előnyt jelent

Miért válassz minket?

  • Meggyőző, határozott kommunikáció
  • Proaktív problémamegoldó attitűd
  • Angol nyelv használata szóban és írásban
  • Jogosítvány

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.

Teljes mértékig biztosított az otthoni munkavégzés a járvány idejére, amihez minden eszközt biztosítunk (laptop, mobilinternet, mobiltelefon).

A meghirdetett munkakör 100%-ig végezhető home office-ból.

A kiválasztás teljes mértékig online zajlik, videóinterjún keresztül és a betanulás szintén megoldott online eszközökkel.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka

Munkavégzés helye:

Budaörs