Az OTP Egészségpénztár keresi budapesti munkavégzésre

Junior IT projektmenedzser

munkatársát, azonnali kezdéssel, főfoglalkozású munkakörbe.

    Az OTP Országos Egészség- és Önsegélyező Pénztár a hazai önkéntes egészségpénztári piac egyik legbiztonságosabb tagja, 2002 óta működik sikeresen. Számlavezető bankja az OTP Bank Nyrt., mely stabil hátteret biztosít a pénztár és a tagok számára. Vagyonkezelője az OTP Alapkezelő Zrt., az informatikai, egészségpénztári kártya kibocsátásával és az egészségpénztári kártya-elszámoló rendszer alkalmazásával kapcsolatos feladatait pedig a legjelentősebb pénztári szolgáltató szervezet, az OTP Pénztárszolgáltató Zrt. látja el.

Leendő munkatársunk főbb feladatai:

  • vezető ötletek és technológiák alapján szoftver fejlesztések előkészítése, tesztelése, dokumentálása,
  • üzleti igények összegyűjtése, informatikai követelmények megfogalmazása,
  • üzemeltetett rendszerek paraméterezése, működés ellenőrzése, támogatása,
  • az IT projektmenedzser munkájának támogatása,
  • kimutatások, prezentációk készítése.

Téged várunk, ha:

  • rendelkezel 1-3 év releváns szakmai tapasztalattal, és középfokú/felsőfokú releváns iskolai végzettséggel,
  • magas szintű felhasználói számítógépes ismeretekkel,
  • kiválóan kommunikálsz szóban és írásban egyaránt, kapcsolatteremtési és tárgyalási készségeid kiválóak,
  • képes vagy önállóan, és csapatban is dolgozni, együtt működsz és jól alkalmazkodsz,
  • jó a problémamegoldó képességed, gyorsan tanulsz.

Előnyt jelent:

  • Információbiztonsági tapasztalat,
  • SQL, PL/SQL ismeret,
  • PHP ismeret,
  • angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • piacvezető cég vezető technológiai megoldásainak kialakításaiban vehetsz részt, változatos munkakörben,
  • versenyképes ösztönzési csomagot kínálunk,
  • Budapest belvárosi munkavégzés.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Felkeltettük érdeklődésed? Jelentkezz most!