A cégcsoport Sales üzletágának informatikai támogatásáért felelünk. Nálunk érték a jó csapatmunka, a komplex gondolkodásmód, a hatékony problémamegoldás. Proaktív, önálló, kihívásokra nyitott új kollégánkat keressük Budapestre vagy Pécsre. Velünk tartasz?

Junior IT Consultant (Budapest, Pécs)

Feladatok

  • Felmerülő hibák kezelése, felderítése (PHP és/vagy ASP .NET C# debug) és hibajavítások specifikálása
  • Szoftvertesztelés és dokumentációk elkészítése
  • Vállalatirányítási rendszerek (pl. Salesforce, Effector, SAP ISU, SAS stb.) IT üzemeltetése
  • Értékesítési csapat munkájának IT támogatása (rendszerüzemeltetés)
  • Kommunikáció az ügyféllel, hibajegyek megoldásával kapcsolatosan
  • Eseti alapon, projektekben való részvétel
  • Adatbázis karbantartása (MySQL, MS SQL)

Elvárások

  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Kommunikációs szintű angoltudás
  • Ügyfélközpontú szemlélet

Előny:

  • Salesforce rendszer ismerete
  • IT rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Agilis módszertanok ismerete, tapasztalat agilis működésben

Amit kínálunk:

  • Magyarország piacvezető energetikai  cégénél építheted karrieredet
  • Szakmai kihívások nemzetközi környezetben
  • Üzletközeliség, rálátás az energiaszektor és a cég aktuális témáira
  • Támogató nemzetközi csapat és kapcsolatok
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Önkéntesnyugdíjpénztár-támogatás
  • Magánegészségügyi orvosi szolgáltatások

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát. Várjuk pályázatodat!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest vagy Pécs

Rólunk

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelei részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein. Magyarországon mintegy ötezer munkatársunk munkájával csaknem 3 millió ügyfelünket látjuk el energiával.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.