GLS General Logistics Systems Hungary Kft. a General Logistics Systems B.V., Amsterdam (GLS) leányvállalata. A GLS pán-európai vállalat, amely megbízható, magas színvonalú csomag- és expressz szolgáltatásokat, valamint értéknövelő logisztikai szolgáltatásokat nyújt. A „European Leader in Quality” („Minőségben piacvezető Európában”) elvet képviseli, amely áthatja a GLS-es munkatársak hozzáállását, napi teendőit.

A General Logistics Systems Hungary Kft. az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Junior IT Business Analyst

Új munkatársunk az öt fős Project Management csapatot fogja erősíteni, akik az IT fejlesztői csapatunkkal karöltve az üzleti területeinkről érkező igényekre nyújtanak folyamatfejlesztésen alapuló komplex IT megoldásokat.

Feladatok:

  • Cégen belüli fejlesztési projektek támogatása
  • Belső ügyfél pontos üzleti igényeinek felmérése/megértése és dokumentálása
  • Üzleti igények összehangolása, konszolidálása, ellentmondások feltárása
  • Folyamatfejlesztés előkészítése, dokumentálása
  • Üzleti igény specifikációk készítése, aktualizálása a fejlesztők számára
  • Folyamatábrák létrehozása, értelmezése (Visio)
  • Folyamatos kapcsolattartás a fejlesztőkkel és az üzleti területek képviselőivel
  • Saját szoftvertermékhez kapcsolódó javítási és módosítási javaslatok értelmezése, kidolgozása
  • UI rajzok, képernyőtervek készítése (ForeUI)
  • Szoftver/ weboldal drótváz tervezése, bemutatása
  • Részvétel a tesztelési folyamatban

Elvárásaink:

  • Belső motiváció, csapatban gondolkodás
  • Stratégiai szemlélet; analitikus, elemző gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 1 év tapasztalat komplex IT rendszerek támogatásában, tervezésében, fejlesztésében és/vagy üzletfejlesztési projektekben
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Erős felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office)

Előnyt jelent:

  • Project management alapismeretek
  • Tesztelést támogató dokumentációs program ismerete (pl. TFS)
  • Logisztikai cégnél szerzett projekt tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok
  • Összetartó csapat
  • A teljes fejlesztési életciklusban való részvétel. Munkád eredményét a gyakorlatban is láthatod megvalósulni.
  • Folyamatos tanulási- és fejlődési lehetőség, szakmai tréningek
  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + 13. havi fizetés + cafeteria választható lehetőségekkel + munkábajárás támogatása + home office támogatás)
  • Céges laptop, telefon, monitor
  • Home office lehetőség munkaeszközök biztosításával
  • Irodába való bejutáshoz ingyenes céges busz Budapestről a Boráros térről

Munkaidő:

8:00 - 16:30

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

Alsónémedi

Angol / magyar önéletrajzzal a 'Jelentkezem' gombra kattintva lehet jelentkezni.