Junior iroda bérbeadási tanácsadó

    Junior iroda bérbeadási tanácsadót keresünk multinacionális ingatlantanácsadó partnerünk budapesti csapatába.

Az Ön új cége:

    Junior iroda bérbeadási tanácsadó pozíció nyitott nemzetközileg elismert, ingatlantanácsadó partnerünk csapatában Budapesten. Az új munkatárs felelne a vállalat portfóliójában lévő magas színvonalú irodák bérbeadásáért.

A következő feladatokban számítanak a leendő munkatársra:

  • Új ügyfelek felkutatása és üzletszerzés
  • Bérlői tárgyalások lebonyolítása
  • Együttműküdés az ingatlanfejlesztői és a projektcsapattal
  • Ügyfélkapcsolat menedzsment
  • Marketing stratégiák kidolgozása és prezentálása

Mire van szüksége a sikerhez:

  • Értékesítésben preferáltan ingatlan vagy iroda területén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Ingatlan- építőipari értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Ingatlanértékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest