Ha szeretnél egy kreatív, fiatalos csapat tagjaként, jó munkahelyi légkörben, igényes szoftverek üzemeltetésén és fejlesztésén dolgozni, akkor várjuk a jelentkezésedet! Nálunk csak a ráteremettség számít, minden más lényegtelen!

Társaságunk, a FrontSoft 2002 óta fejleszt igényes megjelenésű, komplex funkcionalitású ügyviteli szoftvereket. Ügyfeleink között számos bank, lízingcég és egyéb multinacionális vállalat megtalálható.

Junior informatikai munkatárs

Feladatok:

  • Ügyviteli szoftverek üzemeltetésében való részvétel.
  • Webes fejlesztésekben való részvételi/betanulási lehetőség (Java nyelven).
  • Betanulási lehetőség a feladatokba.
  • Rugalmas munkaidő beosztás.

Elvárt képességek:

  • Junior, informatika iránt elkötelezett, érdeklődő, rugalmas munkatársat keresünk.
  • SQL nyelv (SELECT, INSERT, UPDATE, DELETE) gyakorlati ismerete.
  • Webes technológiák általános ismerete.
  • Csapatmunkára való alkalmasság.
  • Ügyfelekkel történő, alapvetően telefonos, ill. elektronikus csatornán történő kommunikációra való alkalmasság.
  • Önálló munkavégzésre való képesség.

Előnyt jelentő képességek:

  • „Geek típusú” hozzáállás a megoldandó problémákhoz.
  • Webes rendszerek üzemeltetésében/fejlesztésében szerzett tapasztalat.
  • Webes technológiák: HTML, CSS, JavaScript ismerete.
  • Unix és Windows szerver környezetek üzemeltetésével kapcsolatos tapasztalat.
  • Glassfish, Apache, Oracle DB szerverrel kapcsolatos tapasztalatok.
  • Hálózati ismeretek.
  • PHP és/vagy Java nyelv valamilyen szintű ismerete.
  • Némi munkatapasztalat.
  • Alapszintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Érdekes, színvonalas munkát.
  • Szakmai fejlődési lehetőséget.
  • Jó munkakörülményeket.
  • Teljesítményarányos juttatások.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1042 Árpád út 51-53..

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, hogy küldje el számunkra fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igénye megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.