Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
B-TRUST ISEC KFT.

B-Trust iSEC Információbiztonsági és Tanácsadó Kft.-t alapítói azért hívták életre, hogy kitöltse azt az űrt a hazai információbiztonsági piacon, ami a különböző informatikai cégek és a tanácsadó cégek között található. Az alapítók személyes ügyféloldali tapasztalatai azt mutatták, hogy informatikai cégek sok esetben azért véreznek el különböző megbízások során, mert nem rendelkeznek elegendő megértéssel az ügyfél szervezeti, illetve üzleti működéséről, míg a tanácsadó cégek hiányos technológiai ismeretei okoznak hasonló elégedetlenséget ügyféloldalon.

A B-Trust iSEC Kft. küldetése, hogy egy vezetési tanácsadóra jellemző szervezeti és üzleti megértéssel hajtson végre komplex információbiztonsági technológiák bevezetését, illetve az információbiztonsági keretrendszer kiépítését célzó megbízásokat.

Információbiztonsági tanácsadó

Főbb feladatok, munkák:

    • Közreműködés információbiztonsági auditokban
    • Részvétel információbiztonsági koncepciók kidolgozásában
    • Részvétel információbiztonsági szabályozási projektekben
    • Részvétel ISO/IEC 27001:2013 szabvány szerinti tanúsításra való felkészítésben
    • Részvétel GDPR projektekben

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú informatikai, műszaki, vagy tudományos végzettség
    • Strukturált gondolkodás
    • Magas fokú érdeklődés az IT biztonsági iránt
    • Alapos informatikai háttértudás (hálózatok, Windows, UNIX)
    • Kiemelkedő problémamegoldó készség
    • Csapatmunka
    • Felelősségteljes önálló munkavégzés
    • Rendszerszemlélet, komplex problémák átlátása, összefüggések gyors átlátása
    • Középfokú angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • ISO/IEC 27001-es szabványsorozat ismerete
    • CISA, CISM, CRISC, CISSP, vagy más, információbiztonsággal kapcsolatos minősítés megléte
    • Jártasság információbiztonsági szabályozási projektekben
    • IT üzemeltetési / rendszergazda gyakorlat

Amit kínálunk:

    • Versenyképes juttatási csomag,
    • Folyamatos szakmai továbbképzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér,étkezési jegy,mobiltelefon,egészségpénztár,cafeteria,szakmai tréningek

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Információbiztonsági tanácsadó
  • Rövid pozíció név: információbiztonsági szakértő
  • Hirdető cég: B-TRUST ISEC KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Közreműködés információbiztonsági auditokban Részvétel információbiztonsági koncepciók kidolgozásában Részvétel információbiztonsági szabályozási projektekben Részvétel ISO/IEC 27001:2013 szabvány szerinti tanúsításra való felkészítésben Részvétel GDPR projektekben
  • Elvárások: Felsőfokú informatikai, műszaki, vagy tudományos végzettség Strukturált gondolkodás Magas fokú érdeklődés az IT biztonsági iránt Alapos informatikai háttértudás (hálózatok, Windows, UNIX) Kiemelkedő problémamegoldó készség Csapatmunka Felelősségteljes önálló munkavégzés Rendszerszemlélet, komplex problémák átlátása, összefüggések gyors átlátása Középfokú angol nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér étkezési jegy mobiltelefon egészségpénztár cafeteria szakmai tréningek
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-13
Állás, munka még: B-TRUST ISEC KFT.>