Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
B-TRUST ISEC KFT.

B-Trust iSEC Információbiztonsági és Tanácsadó Kft.-t alapítói azért hívták életre, hogy kitöltse azt az űrt a hazai információbiztonsági piacon, ami a különböző informatikai cégek és a tanácsadó cégek között található. Az alapítók személyes ügyféloldali tapasztalatai azt mutatták, hogy informatikai cégek sok esetben azért véreznek el különböző megbízások során, mert nem rendelkeznek elegendő megértéssel az ügyfél szervezeti, illetve üzleti működéséről, míg a tanácsadó cégek hiányos technológiai ismeretei okoznak hasonló elégedetlenséget ügyféloldalon.

A B-Trust iSEC Kft. küldetése, hogy egy vezetési tanácsadóra jellemző szervezeti és üzleti megértéssel hajtson végre komplex információbiztonsági technológiák bevezetését, illetve az információbiztonsági keretrendszer kiépítését célzó megbízásokat.

Információbiztonsági mérnök

Főbb feladatok, munkák:

    • Naplógyűjtő és naplóelemző rendszerek bevezetése és támogatása
    • Végpontvédelmi rendszerek bevezetése és támogatása
    • Behatolás-detektáló rendszerek bevezetése és támogatása
    • Tartalomszűrő megoldások bevezetése és támogatása
    • Jogosultságkezelő rendszerek bevezetése és támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú informatikai, műszaki, vagy tudományos végzettség
    • Magas fokú érdeklődés IT biztonsági technológiák iránt
    • Alapos informatikai háttértudás (hálózatok, Windows, UNIX)
    • Középfokú angol nyelvtudás
    • Kiemelkedő problémamegoldó készség
    • Csapatmunka
    • Felelősségteljes önálló munkavégzés
    • Rendszerszemlélet, komplex problémák átlátása, összefüggések gyors átlátása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Jártasság az alábbi gyártók technológiáiban:
      • McAfee
      • Balabit
      • Rapid7
      • Splunk
      • Forcepoint
    • IT üzemeltetési / rendszergazda gyakorlat

Amit kínálunk:

    • Versenyképes juttatási csomag
    • Folyamatos szakmai továbbképzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér,étkezési jegy,mobiltelefon,egészségpénztár,cafeteria,szakmai tréningek

A Jelentkezem gombra való kattintás után csatolja magyar és angol nyelű önéletrajzát!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Információbiztonsági mérnök
  • Rövid pozíció név: információbiztonsági mérnök
  • Hirdető cég: B-TRUST ISEC KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Naplógyűjtő és naplóelemző rendszerek bevezetése és támogatása Végpontvédelmi rendszerek bevezetése és támogatása Behatolás-detektáló rendszerek bevezetése és támogatása Tartalomszűrő megoldások bevezetése és támogatása Jogosultságkezelő rendszerek bevezetése és támogatása
  • Elvárások: Felsőfokú informatikai, műszaki, vagy tudományos végzettség Magas fokú érdeklődés IT biztonsági technológiák iránt Alapos informatikai háttértudás (hálózatok, Windows, UNIX) Középfokú angol nyelvtudás Kiemelkedő problémamegoldó készség Csapatmunka Felelősségteljes önálló munkavégzés Rendszerszemlélet, komplex problémák átlátása, összefüggések gyors átlátása
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér étkezési jegy mobiltelefon egészségpénztár cafeteria szakmai tréningek
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-13
Állás, munka még: B-TRUST ISEC KFT.>